Tel:
Çin DWDM Mux Demux Üretici
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Kalite DWDM Mux Demux ve CWDM Mux Demux Üreticisi

Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

Su geçirmez Dubleks LC Fiber Optik Yama Kablosu Tek Mod 2 Çekirdekli CPRI Zırhlı

Su geçirmez Dubleks LC Fiber Optik Yama Kablosu Tek Mod 2 Çekirdekli CPRI Zırhlı

    • Waterproof Duplex LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode  2 Core CPRI Armored
    • Waterproof Duplex LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode  2 Core CPRI Armored
    • Waterproof Duplex LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode  2 Core CPRI Armored
    • Waterproof Duplex LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode  2 Core CPRI Armored
    • Waterproof Duplex LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode  2 Core CPRI Armored
    • Waterproof Duplex LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode  2 Core CPRI Armored
  • Waterproof Duplex LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode  2 Core CPRI Armored

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Wangtong
    Sertifika: ISO9001
    Model numarası: CPRI-DX-LC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 ad
    Fiyat: negotiable
    Ambalaj bilgileri: PE torba + karton
    Teslim süresi: 2-6 iş günü
    Ödeme koşulları: T/t, Western Union
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: CPRI Patch Kablosu Lif numarası: 2 çekirdekli
    Fiber türü: G657A1 bağlayıcı: LC, SC, FC, ST.
    Outshealth: PVC, LSZH Renk: siyah
    Su geçirmez bağlayıcı: İsteğe bağlı Uzunluğu: 5/10/20/30 / 60M, Özelleştirilmiş

    Açık dubleks LC konektörü CPRI zırhlı yama kablosu 5 M 10 M 20 M 25 M 7.0mm IP67 su geçirmez

    Ürün Açıklaması

    1-24 çekirdek

    Özel tüp dolum bileşiği, lifin kritik bir korunmasını sağlar;

    datasheet.png

    Ürün resimleri

    Wangtong Fabrikası

    şirket Profili

    İletişim bilgileri
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    İlgili kişi: Allen

    Tel: +8618637748003

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Kat 5, Bina A, Rongxun Yüksek Teknoloji Endüstri Parkı, Qinghu Topluluğu, LongHua Bölgesi, Shenzhen (518109)
    Tel:86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite DWDM Mux Demux Tedarikçi. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.