Tel:
Çin DWDM Mux Demux Üretici
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Kalite DWDM Mux Demux ve CWDM Mux Demux Üreticisi

Ana sayfa ÜrünlerEPON GPON

Yüksek Güvenilirlik Ağ XPON ONU 1GE + 3FE + CATV + WiFi Zte Huawei Ile Uyumlu

Yüksek Güvenilirlik Ağ XPON ONU 1GE + 3FE + CATV + WiFi Zte Huawei Ile Uyumlu

    • High Reliability Network XPON ONU 1GE + 3FE + CATV + WiFi Compatible With Zte Huawei
    • High Reliability Network XPON ONU 1GE + 3FE + CATV + WiFi Compatible With Zte Huawei
    • High Reliability Network XPON ONU 1GE + 3FE + CATV + WiFi Compatible With Zte Huawei
    • High Reliability Network XPON ONU 1GE + 3FE + CATV + WiFi Compatible With Zte Huawei
  • High Reliability Network XPON ONU 1GE + 3FE + CATV + WiFi Compatible With Zte Huawei

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Wangtong
    Sertifika: ISO9001
    Model numarası: XPON-4

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 adet
    Fiyat: negotiable
    Ambalaj bilgileri: iç karton + dış karton
    Teslim süresi: Sipariş miktarları üzerine 7-40 gün
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, paypal
    Yetenek temini: 50000pcs/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Güç kaynağı: 12V DC Uygulama: FTTH FTTB PON + EOC
    PON bağlantı noktası: SC tek modlu fiber İletim mesafesi: 20km
    Dalga boyu: Tx 1310nm, Rx1490nm Net ağırlık: 0, 35 KG
    İşlevi: Wifi, CATV, POTLAR Uyumlu: zte ile, huawei vb

    XPON ONU FTGE için 1GE + 3FE + CATV + WiFi zte, huawei vb ile Uyumlu

    Açıklama

    1G3F + WIFI + CATV + POTS serisi, HDV tarafından farklı FTTH çözümlerinde HGU (Ev Ağ Geçidi Ünitesi) olarak tasarlanmıştır . Taşıyıcı sınıfı FTTH uygulaması, servis erişimini sağlar.

    1G3F + WIFI + CATV + POTS serisi olgun ve sabit, uygun maliyetli X PON teknolojisine dayanmaktadır . O kutu EPON OLT veya GPON OLT'a eriştiğinde EPON ve GPON ile otomatik olarak geçiş yapın .

    1G3F + WIFI CATV + POTS + serisi , Çin Telecom EPON CTC3,0 ve ITON-IT.984.X'in GPON Standardının teknik performansını karşılayan yüksek güvenilirlik, kolay yönetim, konfigürasyon esnekliği ve kaliteli servis (QoS) garantileri kabul etti

    1G3F + WIFI + CATV + POTS serisi Realtek yonga seti 9603C tarafından tasarlanmıştır.

    özellik

    • EPON ve GPON Modunu destekleyin ve modu otomatik olarak değiştirin
    • ONU otomatik keşif / Bağlantı algılama / yazılımın uzaktan yükseltilmesini destekleyin
    • WAN bağlantıları, Rota ve Köprü modunu destekler
    • Rota modu PPPoE / DHCP / statik IP'yi destekler
    • WIFI Arayüzü ve çoklu SSID desteği
    • Qo S ve DBA desteği
    • Destek portu İzolasyonu ve port v lan konfigürasyonu
    • Güvenlik duvarı işlevini ve IGMP çok noktaya yayın özelliğini izleme özelliğini destekler
    • LAN IP ve DHCP Sunucusu konfigürasyonunu destekleyin
    • Destek Noktası Yönlendirme ve Döngü Algılama
    • TR069 uzaktan yapılandırma ve bakım desteği
    • Video Hizmeti için destek CATV arayüzü
    • Voip Servisi için POTS arayüzünü destekleyin
    • Sistem arızalarının önlenmesi için özel tasarım istikrarlı sistemi korumak

    Uygulama

    • Tipik Çözüm: FTTH, FTTB, PON + EOC
    • Tipik İşletmeler: İNTERNET, IPTV, VOD, IP Kamera

    Parametre

    Teknik ürün ayrıntılar
    PON I Arayüz 1 G / EPON bağlantı noktası (EPON PX20 + ve GPON Sınıf B +)
    Hassasiyet alma: ≤-2 7 dBm
    Optik güç iletimi: 0 ~ + 4dBm
    İletim mesafesi: 20km
    dalga boyu TX : 1310nm , RX : 1490nm
    Optik I Arayüz SC / A PC C onnector
    POTS arayüzü 1 FXS, RJ11 konektörü
    Destek: G.711 / G.723 / G.726 / G.729 kodeki
    Destek: T.30 / T.38 / G.711 Faks modu, DTMF Röle
    GR-909 uyarınca hat testi
    LAN I Arayüz 1 x 10/100 / 1000Mbps ve 3 x 10 / 100Mbps otomatik adaptif Ethernet arayüzleri. Tam / Yarım, RJ45 konektörü
    CATV arayüzü RF, optik güç: + 2 ~ -18dBm
    Optik yansıma kaybı: ≥45dB
    Optik alıcı dalga boyu: 1550 ± 10nm
    RF frekans aralığı: 47 ~ 1000MHz, RF çıkış empedansı: 75Ω
    RF çıkış seviyesi: 78dBuV
    AGC aralığı: 0 ~ -15dBm
    MER: ≥32dB @ -15dBm
    Kablosuz IEEE802.11b / g / n ile uyumlu,
    Çalışma frekansı: 2.400-2.4835GHz
    MIMO’yu, 300 Mbps’e kadar
    2T2R, 2 harici anten 5dBi,
    Destek: çoklu SSID
    Kanal: Otomatik
    Modülasyon türü: DSSS, CCK ve OFDM
    Kodlama şeması: BPSK, QPSK, 16QAM ve 64QAM
    LED 1 4 , GÜÇ , LOS , PON , SYS , LAN1 ~ LAN4 , WIFI , WPS , İnternet , FXS , Aşınmış , Normal (CATV) Durumunda
    Butona basınız 3, Sıfırlama Fonksiyonu için , WLAN , WPS
    Çalışma C ondition Sıcaklık: 0 ~ +50
    Nem:% 10 ~ % 90 ( yoğuşmasız )
    Saklama koşulu Sıcaklık: -30 ~ +60
    Nem:% 10 ~ % 90 ( yoğuşmasız )
    Güç S upply DC 12V / 1A
    Güç tüketimi ≤6W
    boyut 155mm × 92mm × 34mm ( L × G × Y )
    Net Ağırlık 0.24Kg


    Ürün resimleri

    Wangtong Fabrikası
    şirket Profili

    İletişim bilgileri
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    İlgili kişi: Allen

    Tel: +8618637748003

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Kat 5, Bina A, Rongxun Yüksek Teknoloji Endüstri Parkı, Qinghu Topluluğu, LongHua Bölgesi, Shenzhen (518109)
    Tel:86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite DWDM Mux Demux Tedarikçi. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.