Tel:
Çin DWDM Mux Demux Üretici
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Kalite DWDM Mux Demux ve CWDM Mux Demux Üreticisi

Ana sayfa Ürünleroptik alıcı

1310nm Optik Alıcı-verici Modülü EPON OKT SFP PX2 Optik Modülü 1.25 G 20Km

1310nm Optik Alıcı-verici Modülü EPON OKT SFP PX2 Optik Modülü 1.25 G 20Km

    • 1310nm Optical Transceiver Module EPON OLT SFP PX2 Optical Module 1.25 G 20Km
    • 1310nm Optical Transceiver Module EPON OLT SFP PX2 Optical Module 1.25 G 20Km
    • 1310nm Optical Transceiver Module EPON OLT SFP PX2 Optical Module 1.25 G 20Km
    • 1310nm Optical Transceiver Module EPON OLT SFP PX2 Optical Module 1.25 G 20Km
  • 1310nm Optical Transceiver Module EPON OLT SFP PX2 Optical Module 1.25 G 20Km

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Wangtong
    Sertifika: ISO9001
    Model numarası: EPON OKT PX2 +

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 adet
    Fiyat: negotiable
    Ambalaj bilgileri: 10pc / kutu
    Teslim süresi: Sipariş miktarları üzerine 5-10 gün
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, paypal
    Yetenek temini: 10000PCS/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: EPON OKT PX2 + veri hızı: 1.25 g
    İletim mesafesi: 20km Dalga boyu: 1490nm / 1310nm
    Fiber türü: Çift yönlü Sertifika: CE RoHS
    Powe Kaynağı: +3.3 V bağlayıcı: SC / UPC

    EPON OKT SFP PX2 + Optik Modülü 1.25 G 20Km

    özellik

    • Uyumlu IEEE 802.3ah 1000BASE-PX20 / PX20 + GEPON uygulaması
    • Tek Fiber İki Yönlü EPON Sistemi için EPON OLT Uygulaması
    • SFP, Tek SC konektörü, SFF-8472 ile Uyumlu Dijital Teşhis Arabirimi
    • Burst Dijital Alma Sinyali Gücü Göstergesi (RSSI)
    • Tek 3.3V güç kaynağı
    • Çalışma durum sıcaklığı endüstriyel için -40 ~ 85 ° C, genişletilmiş için -25 ~ 85 ° C ve ticari için -10 ~ 70 ° C
    • RoHS-6 uyumluluğu

    Uygulama

    155Mb / s'ye kadar bit hızında optik fiber erişim Ethernet ve Fiber Kanalına uygulanır

    Parametre

    Mutlak Maksimum Puanlar

    Parametre birim Min. Tipik Maks.
    Güç kaynağı V 0 4.2
    Depolama Ortam Sıcaklığı ° C -40 85
    Çalışma Vaka Sıcaklığı ° C 0 70
    Çalışma Bağıl Nem % 5 95
    Alıcı Hasarlı Eşiği dBm 0


    Operasyon durumu

    Parametre birim Min. Tipik Maks.
    Güç kaynağı V 3.1 3.3 3.5
    C-temp için Çalışma Vaka Sıcaklığı ° C -10 70
    E-temp için Çalışma Case Temp ° C -25 85
    I-temp için İşletim Kutusu Sıcaklığı ° C -40 85
    Çalışma Bağıl Nem % 5 95
    Veri Hızı (TX / RX) Gbit / sn 1.25

    Optik özellikleri

    Parametre birim Min. Typ. Maks.
    TX Merkez Dalga Boyu mil 1480 1500
    Spektral Genişlik (-20dB) mil 1
    SMSR dB 30
    Ortalama Başlatılan Gücü dBm 2 7
    Ortalama Başlatılan Güç (TX Kapalı) dBm -39
    Sönme Oranı (Not 1) dB 9
    Tx toplam jitter UI 0.43
    Yükseliş / Düşme Süresi (% 20 -% 80) ps 260
    RIN 15 OMA dB / Hz -115
    Optik Geri Dönüş Kaybı Toleransı dB -12
    Verici ve Dağıtma Cezası (20km G.652) dB 2.3
    TX Optik Göz Maskesi IEEE Std 802.3ah ™ -2004 ile Uyumlu
    Dalgaboyu almak mil 1260 1360
    Hassasiyet (Not 2) dBm -30
    Aşırı yükleme dBm -6
    Alıcı Eşik Yerleşme Süresi ns 250
    RX Dinamik Aralık (Not 3) dBm -30 -6
    LOS-Deassert dBm -31
    LOS-belirt dBm -45
    SD histerezisi dB 0.5 6
    Alıcı yansıma dB -12

    Not:

    1. PRBS 2 7 -1 test deseni 1.25 Gbps ile ölçülmüş, Düşük Geçişli Filtre açık.
    2. 1.25Gbps'de bir PRBS 2 7 -1 test deseni ve ER = 10dB, BER = 10-12 ile ölçülmüştür.

    3. RX Dinamik Aralık Tanımı

    Sipariş Bilgileri

    Sipariş P / N'ler Açıklama
    EPON OKT PX20 + -SSCB EPON OLT PX20 + Diplexer, 20km, Tx 1490nm 1.25G, Rx 1310nm 1.25G, SFP form faktörü, SC / UPC priz konektörü, -10 ~ 70 ° C Ticari sıcaklık, V1 versiyon mekanik gövde.
    EPON OKT PX20 + -SSEB EPON OLT PX20 + Diplexer, 20km, Tx 1490nm 1.25G, Rx 1310nm 1.25G, SFP form faktörü, SC / UPC priz konektörü, -25 ~ 85 ° C Genişletilmiş Sıcaklık, V1 versiyon mekanik gövde.
    EPON OKT PX20 + -SSHB EPON OLT PX20 + Diplexer, 20km, Tx 1490nm 1.25G, Rx 1310nm 1.25G, SFP form faktörü, SC / UPC priz konektörü, -40 ~ 85 ° C Endüstriyel Sıcaklık, V1 versiyon mekanik gövde.
    EPON OKT PX20 + -SSCD EPON OLT PX20 + Diplexer, 20km, Tx 1490nm 1.25G, Rx 1310nm 1.25G, SFP form faktörü, SC / UPC priz konektörü, -10 ~ 70 ° C Ticari sıcaklık, V2 versiyon mekanik gövde.
    EPON OKT PX20 + -SSED EPON OLT PX20 + Diplexer, 20km, Tx 1490nm 1.25G, Rx 1310nm 1.25G, SFP form faktörü, SC / UPC priz konektörü, -25 ~ 85 ° C Genişletilmiş Sıcaklık, V2 versiyon mekanik gövde.
    EPON OKT PX20 + -SSHD EPON OKT PX20 + Diplexer, 20km, Tx 1490nm 1.25G, Rx 1310nm 1.25G, SFP form faktörü, SC / UPC priz konektörü, -40 ~ 85 ° C Endüstriyel Sıcaklık, V2 versiyon mekanik gövde.

    Ürün resimleri
    Wangtong Fabrikası
    şirket Profili

    İletişim bilgileri
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    İlgili kişi: Allen

    Tel: +8618637748003

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Kat 5, Bina A, Rongxun Yüksek Teknoloji Endüstri Parkı, Qinghu Topluluğu, LongHua Bölgesi, Shenzhen (518109)
    Tel:86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite DWDM Mux Demux Tedarikçi. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.