Tel:
Çin DWDM Mux Demux Üretici
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Kalite DWDM Mux Demux ve CWDM Mux Demux Üreticisi

Ana sayfa Ürünler

Fiber optik Patch kablosu

Sertifika
iyi kalite Cwdm Mux Demux satış için
iyi kalite Cwdm Mux Demux satış için
Ben sohbet şimdi

Fiber optik Patch kablosu

(49)
Çin 5G Kablo LC LC Fiber Optik Yama Kablosu Açık FULLAXS Konektörü Uyumlu Zırhlı Fabrika

5G Kablo LC LC Fiber Optik Yama Kablosu Açık FULLAXS Konektörü Uyumlu Zırhlı

5G Kablo FULLAXS Konektörü Uyumlu zırhlı LC-LC Fiber Optik Yama Kablosu Açık Ürün Açıklaması FTTA dış mekan FULLAX Uyumlu LC DX Konnektör tertibatları düşük maliyetlidir. SFP'ye kolay erişim için açık bölme, ... Read More
2019-09-03 17:38:38
Çin FTTA Çözüm Su Geçirmez Fiber Optik Yama Kablosu LC Açık NSN Boot Dubleks Tekli Fabrika

FTTA Çözüm Su Geçirmez Fiber Optik Yama Kablosu LC Açık NSN Boot Dubleks Tekli

FTTA Çözüm Açık NSN Boot Su Geçirmez Fiber Optik Yama Kablosu LC Dubleks Tekli Ürün Açıklaması PDLC Su geçirmez fiber optik patch kablosu, Duplex LC Konnektörler için standart boyuttadır ve metal koruyucu ... Read More
2019-09-03 17:38:38
Çin OEM FTTA Patch Kablosu / Optik Fiber Anten Yama Kablosu DLC / PC DLC / PC Kablo Montajı Fabrika

OEM FTTA Patch Kablosu / Optik Fiber Anten Yama Kablosu DLC / PC DLC / PC Kablo Montajı

FTTA (Antene Fiber) Bağlantı Kablosu Optik DLC / PC DLC / PC kablo düzeneği Ürün Açıklaması Yeni nesil kablosuz baz istasyonları için CPRI fiber yama kablosu (WCDMA / TD-SCDMA / WiMax / GSM). Bu tür ürünler dış ... Read More
2019-09-03 17:38:38
Çin FTTA Fiber Optik Yama Kablosu Jumper Dubleks LC Baz İstasyonu Kablosu Dlc / Upc Rru Cpri Fabrika

FTTA Fiber Optik Yama Kablosu Jumper Dubleks LC Baz İstasyonu Kablosu Dlc / Upc Rru Cpri

Açık FTTA Jumper Dubleks LC Baz İstasyonu Kablosu Dlc / upc Rru Cpri için Ürün Açıklaması Wangtong'un çift yönlü baz istasyonlu uzaktaki fiber optik FTTA uzak iletim fiber kablosu FTTA Fiber için antene kullan... Read More
2019-09-03 17:38:38
Çin Su geçirmez İç / Dış Fiber Optik Yama Kablosu Haberleşme Kablosu ODVA PDLC Konnektörleri Fabrika

Su geçirmez İç / Dış Fiber Optik Yama Kablosu Haberleşme Kablosu ODVA PDLC Konnektörleri

Su geçirmez iletişim kablosu ODVA PDLC konnektörleri iç / dış mekan fiber optik patch kablosu Ürün Açıklaması ODVA FTTA Dış Mekan Optik fiber yama kabloları, hotselling su geçirmez yama kablolarımızdan biridir. ... Read More
2019-09-03 17:38:38
Çin 144 Çekirdek Fiber Optik MPO / MTP Fiber Bağlantı Paneli / Kasetler Yüksek Yoğunluklu Fabrika

144 Çekirdek Fiber Optik MPO / MTP Fiber Bağlantı Paneli / Kasetler Yüksek Yoğunluklu

144 çekirdekli Yüksek Yoğunluklu Fiber Optik MPO / MTP fiber patch panel / Kasetler Ürün Açıklaması MTP / MPO Yama Paneli sadece 1U yüksekliğinde 19 inçlik bir düzende 3 MPO kaseti takılabilir. Patch Panel, MPO ... Read More
2019-08-29 16:53:23
Çin MTP MPO LC Kaset modülü, OS2 OM3 OM4 12 24 36 Fiber Optik Modülü Fabrika

MTP MPO LC Kaset modülü, OS2 OM3 OM4 12 24 36 Fiber Optik Modülü

MTP MPO LC Kaset modülü OS2 OM3 OM4 12 24 36 Fiber Optik Ürün Açıklaması MPO kaset modülü temel olarak önceden monte edilmiş terminal ucunun 12 fiber MPO konektörünü simpleks veya dubleks standart konektöre b... Read More
2019-08-29 16:53:23
Çin Demet Paket Fan Out Terminali Için LC Fiber Optik Pigtailler 12 Çekirdek Dağıtım Kutusu Fabrika

Demet Paket Fan Out Terminali Için LC Fiber Optik Pigtailler 12 Çekirdek Dağıtım Kutusu

Demet Paket Fan-out Pigtail Terminalleri için 12 Çekirdek LC Fiber Optik Pigtailler Dağıtım Kutusu Ürün Açıklaması Paket çıkış pigtailleri, dağıtım olarak da adlandırılan çok çekirdekli yuvarlak demetli fiber ... Read More
2019-08-29 16:53:23
Çin Fan Out Fiber Optik Yama Kablosu Şerit Pigtail Tekli Paket Dayanıklılığı Fabrika

Fan Out Fiber Optik Yama Kablosu Şerit Pigtail Tekli Paket Dayanıklılığı

Fan-out Fiber Optik Pigtail fiber optik şerit örgüsü tekli Paket Ürün Açıklaması Paket çıkış pigtailleri, dağıtım olarak da adlandırılan çok çekirdekli yuvarlak demetli fiber optik kablodan yapılmıştır fiber ... Read More
2019-08-29 16:53:23
Çin Genişbant Ağ İçin su geçirmez Pigtail FC Fiber Optik Yama Kablosu 0.9 2 3mm Fabrika

Genişbant Ağ İçin su geçirmez Pigtail FC Fiber Optik Yama Kablosu 0.9 2 3mm

su geçirmez pigtail 0.9 2 3mm FC fiber optik patchcord Ürün Açıklaması Adından da anlaşılacağı gibi Zırhlı Yama Kablosu, kabloyu veri merkezi odaları ve zorlu ortamlarda iyi çalışmasını daha iyi korumak için ... Read More
2019-08-29 16:53:23
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Kat 5, Bina A, Rongxun Yüksek Teknoloji Endüstri Parkı, Qinghu Topluluğu, LongHua Bölgesi, Shenzhen (518109)
Tel:86-755-33561801
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite DWDM Mux Demux Tedarikçi. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.