Tel:
Çin DWDM Mux Demux Üretici
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Kalite DWDM Mux Demux ve CWDM Mux Demux Üreticisi

Ana sayfa Ürünler

DWDM Mux Demux

Sertifika
iyi kalite Cwdm Mux Demux satış için
iyi kalite Cwdm Mux Demux satış için
Ben sohbet şimdi

DWDM Mux Demux

(12)
Çin 1U Raf DWDM MUX DEMUX Referans Dalga Boyu Bölümü Çoklayıcı Için Fabrika

1U Raf DWDM MUX DEMUX Referans Dalga Boyu Bölümü Çoklayıcı Için

DWDM MUX DEMUX 1U Referans Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı İçin Raf Ürün Açıklaması CWDM Mux / Demux pasif bir teknolojidir, belirli bir dalga boyunda olduğu sürece (1590nm'de 10Gbps Ethernet ile taşınan 1570nm'de ... Read More
2019-12-25 11:17:38
Çin Referans DWDM MUX DEMUX LGX KUTUSU 8CH + 1310nm Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı Fabrika

Referans DWDM MUX DEMUX LGX KUTUSU 8CH + 1310nm Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı

DWDM MUX DEMUX LGX KUTUSU Referans Için 8CH + 1310nm Dalga Boyu Bölümü Çoklayıcı Ürün Açıklaması CWDM Mux / Demux pasif bir teknolojidir, belirli bir dalga boyunda olduğu sürece (1590nm'de 10Gbps Ethernet ile ... Read More
2019-11-25 16:47:56
Çin 12 Fiberli 19 '' 1U Raf Tipi Optik Dağıtım Çerçevesi (ODF) Boşaldı Fabrika

12 Fiberli 19 '' 1U Raf Tipi Optik Dağıtım Çerçevesi (ODF) Boşaldı

12 Fiberli 19 ' 1U Raf Tipi Optik Dağıtım Çerçevesi (ODF), Boş Açıklama: Fiber terminal kutusu bir kablonun ucu, biri kablo, diğeri pigtail, fiber optik kabinin eşdeğeri, kullanıcı kablosu terminal kutusunun ... Read More
2019-11-25 16:47:56
Çin FMT 1600E DWDM'i Genişletmek İki Set Bağlayın, 60km Çift Fiber BIDI Platformu İçin 160Gbps Fabrika

FMT 1600E DWDM'i Genişletmek İki Set Bağlayın, 60km Çift Fiber BIDI Platformu İçin 160Gbps

FMT 1600E DWDM Bağlantısını Genişletme (İkili Set), 60km Çift Fiber BIDI Uçtan Uca Metro Taşıma Platformu için 160Gbps, Dua Ürün Açıklaması CWDM Mux / Demux pasif bir teknolojidir, belirli bir dalga boyunda ... Read More
2019-11-25 16:47:56
Çin FTTH DWDM MUX DEMU 1310nm 8 CH LC UPC İle Yoğun Dalga Boyu Bölümü Fabrika

FTTH DWDM MUX DEMU 1310nm 8 CH LC UPC İle Yoğun Dalga Boyu Bölümü

DWDM MUX DEMU 1310nm 8 CH LC UPC ile Yoğun Dalga Boyu Bölümü Ürün Açıklaması WDM Optik Ağı Dalgaboyu Bölünmesi Çoklama (WDM), lazer ışığının farklı dalga boylarını (yani renkleri) kullanarak bir dizi optik taş... Read More
2019-11-19 15:42:02
Çin Çift Fiber DWDM Mux Demux 1U Raf Tipi 40 Kanal C21-C60, Monitör Bağlantı Noktası ile Fabrika

Çift Fiber DWDM Mux Demux 1U Raf Tipi 40 Kanal C21-C60, Monitör Bağlantı Noktası ile

DWDM 40 Kanal C21-C60, Monitör Portlu, 3.0dB Tipik IL, LC / UPC, Çift Fiber Mux Demux, FMU 1U Raf Tipi Ürün Açıklaması WDM Optik Ağı Dalgaboyu Bölünmesi Çoklama (WDM), lazer ışığının farklı dalga boylarını ... Read More
2019-11-19 15:42:02
Çin 5G FTTH AWG DWDM Mux Demux ABS Tipi 4/8/16 CH Splitter Pasif WDM Kutusu OEM Fabrika

5G FTTH AWG DWDM Mux Demux ABS Tipi 4/8/16 CH Splitter Pasif WDM Kutusu OEM

FTTH AWG CWDM MUX DEMUX ABS Tipi 4/8 / 16CH Splitter Pasif WDM Kutusu OEM Ürün Açıklaması WDM Optik Ağı Dalgaboyu Bölünmesi Çoklama (WDM), lazer ışığının farklı dalga boylarını (yani renkleri) kullanarak bir ... Read More
2019-11-19 15:39:44
Çin CATV Sistemi İçin Monitör 1U Raf Tipi 16 Kanal DWDM Mux Demux Fabrika

CATV Sistemi İçin Monitör 1U Raf Tipi 16 Kanal DWDM Mux Demux

16 Kanallı DWDM Mux Demux, Monitörlü, LC / UPC, Çift Fiber, 1U Raf Tipi Ürün Açıklaması DWDM Mux Demux genellikle dalga boylarının C bandı üzerinde birbirine sıkıca sarıldığı, 100 GHz ızgarada (0.8nm) 48 dalga ... Read More
2019-11-19 15:39:44
Çin 40 Kanal DWDM Mux Demux DWDM Çoklayıcı Raf Tipi Çift Fiber Fabrika

40 Kanal DWDM Mux Demux DWDM Çoklayıcı Raf Tipi Çift Fiber

DWDM Çoklayıcı 40 Kanal Mux / Demux Raf Tipi Ürün Açıklaması 100GHz DWDM (Yoğun Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı) Mux / Demux Modülü, düşük maliyetli ve küçük bir pakette yüksek kararlı ve güvenilir bant genişliği ... Read More
2019-11-19 15:39:44
Çin AWG DWDM Mux DEMUX Wdm Çoklayıcı Cwdm Dwdm 40 Kanal SC LC Konnektör Tipi Fabrika

AWG DWDM Mux DEMUX Wdm Çoklayıcı Cwdm Dwdm 40 Kanal SC LC Konnektör Tipi

AWG DWDM 40 kanal mux DEMUX wdm çoklayıcı cwdm dwdm Ürün Açıklaması WDM Optik Ağı Dalgaboyu Bölünmesi Çoklama (WDM), lazer ışığının farklı dalga boylarını (yani renkleri) kullanarak bir dizi optik taşıyıcı ... Read More
2019-11-19 15:39:44
Page 1 of 2|< 1 2 >|
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Kat 5, Bina A, Rongxun Yüksek Teknoloji Endüstri Parkı, Qinghu Topluluğu, LongHua Bölgesi, Shenzhen (518109)
Tel:86-755-33561801
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite DWDM Mux Demux Tedarikçi. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.