Tel:
Çin DWDM Mux Demux Üretici
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Kalite DWDM Mux Demux ve CWDM Mux Demux Üreticisi

Ana sayfa Ürünler

optik alıcı

Sertifika
iyi kalite Cwdm Mux Demux satış için
iyi kalite Cwdm Mux Demux satış için
Ben sohbet şimdi

optik alıcı

(52)
Çin GEPON OKT PX20 + + + Gelişmiş Optik Alıcı-verici Modülü SFP Tx 1310nm, Rx1490nm Fabrika

GEPON OKT PX20 + + + Gelişmiş Optik Alıcı-verici Modülü SFP Tx 1310nm, Rx1490nm

GEPON OLT PX20 +++ Gelişmiş Optik Modül SFP Açıklama EPON ve GPON, pasif optik ağların (PON) popüler versiyonlarıdır. EPON Hızlı Ethernet (100 Mbps) PON, GPON ise Giga bit Ethernet (10 Gbps) PON'dur. POWERLINK... Read More
2019-11-27 17:38:56
Çin GPON OKT SFP B + Optik Modülü Tek Fiber İki Yönlü - Simetrik 2.488Gbps Tx ve 1.244Gbps Rx ile Veri Linkleri Fabrika

GPON OKT SFP B + Optik Modülü Tek Fiber İki Yönlü - Simetrik 2.488Gbps Tx ve 1.244Gbps Rx ile Veri Linkleri

GPON OKT SFP B + Optik Modülü Tek Fiber Çift Yönlü Veri Linkleri, Simetrik 2.488Gbps Tx ve 1.244Gbps Rx ile Açıklama SFP + -10GBASE-T Bakır Küçük Form Takılabilir (SFP) alıcı vericileri, SFP Çok Kaynaklı Anla... Read More
2019-11-27 17:36:15
Çin Endüstriyel ve 0 ~ 70 ° C Ticari için GPON OKT SFP C + Çalışma Vaka Sıcaklığı -40 ~ 85 ° C Fabrika

Endüstriyel ve 0 ~ 70 ° C Ticari için GPON OKT SFP C + Çalışma Vaka Sıcaklığı -40 ~ 85 ° C

GPON OKT SFP C + Çalışma Durumu Endüstriyel Sıcaklık İçin -40 ~ 85 ° C Ve Ticari için 0 ~ 70 ° C C sınıfı +++ gpon olt sfp modülleri 2.5G tek lif Tx 1490nm Rx1310nm 20Km özellik ITU-T G.984.2 GPON OLT C +++ ... Read More
2019-11-27 17:35:13
Çin Gpon OLT SFP C ++ Optik Alıcı-Verici Desteği ITU-T G.984.2 Uygulaması Fabrika

Gpon OLT SFP C ++ Optik Alıcı-Verici Desteği ITU-T G.984.2 Uygulaması

Gpon OLT SFP c ++ Optik Alıcı-Verici Desteği ITU-T G.984.2 uygulama özellik ITU-T G.984.2 GPON OLT C +++ Geliştirilmiş uygulama desteği Simetrik 2.488Gbps Tx ve 1.244Gbps Rx ile tek fiber çift yönlü veri ba... Read More
2019-11-27 16:45:18
Çin GPON OKT SFP C + + + Gpon Olt Sfp Optik Alıcı-verici Tek Modlu Sınıf C + + + 2.5G Tek Fiber Tx 1490nm Rx1310nm Fabrika

GPON OKT SFP C + + + Gpon Olt Sfp Optik Alıcı-verici Tek Modlu Sınıf C + + + 2.5G Tek Fiber Tx 1490nm Rx1310nm

C sınıfı +++ gpon olt sfp modülleri 2.5G tek lif Tx 1490nm Rx1310nm 20Km özellik ITU-T G.984.2 GPON OLT C +++ Geliştirilmiş uygulama desteği Simetrik 2.488Gbps Tx ve 1.244Gbps Rx ile tek fiber çift yönlü veri ... Read More
2019-11-27 16:44:14
Çin Yüksek Uyumluluk Optik Alıcı-Verici PX20 + + Eepon OKT 5-7dB SFP PON Modülleri İçin Fabrika

Yüksek Uyumluluk Optik Alıcı-Verici PX20 + + Eepon OKT 5-7dB SFP PON Modülleri İçin

Epon OLT 5-7dB SFP PON Modülleri İçin Yüksek Uyumluluk PX20 ++ Ürün Açıklaması 1.25G EPON Telsiz Alıcı-Verici Modülü (SMF, 1490nmTx / 1310nmRx, 20km, SC) 20 km iletim mesafesine kadar GEPON OLT uygulaması için ... Read More
2019-11-27 16:42:27
Çin EPON OKT PX2 + Optik Alıcı-verici Modülü 1490nm 1.25 G 20Km Mesafe Fabrika

EPON OKT PX2 + Optik Alıcı-verici Modülü 1490nm 1.25 G 20Km Mesafe

EPON OKT PX2 + Optik Alıcı-verici Modülü 1490nm 1.25 G 20Km Mesafe özellik Uyumlu IEEE 802.3ah 1000BASE-PX20 ++ GEPON uygulaması Tek Fiber İki Yönlü EPON Sistemi için EPON OLT Uygulaması SFP, Tek SC konektörü, ... Read More
2019-11-27 16:41:20
Çin EPON OKT SFP P * 20 + Optik Ağ Ekipmanları Terminalinin Optik Modülü Fabrika

EPON OKT SFP P * 20 + Optik Ağ Ekipmanları Terminalinin Optik Modülü

EPON OKT SFP P * 20 + Optik Ağ Ekipman Terminalinin Optik Modülü Açıklama SFP + -10GBASE-T Bakır Küçük Form Takılabilir (SFP) alıcı vericileri, SFP Çok Kaynaklı Anlaşmaya (MSA) dayanmaktadır. IEEE Std 802.3'te ... Read More
2019-11-19 15:50:14
Çin Ağ Donanımı Terminali Optik Alıcı-Verici Optik Modülü EPON OKT SFP P * 20 +++ Fabrika

Ağ Donanımı Terminali Optik Alıcı-Verici Optik Modülü EPON OKT SFP P * 20 +++

EPON OKT SFP P * 20 + + + Optik ağ donanımları terminali optik modül Açıklama EPON ve GPON, pasif optik ağların (PON) popüler versiyonlarıdır. EPON Hızlı Ethernet (100 Mbps) PON, GPON ise Giga bit Ethernet (10 ... Read More
2019-11-19 15:50:14
Çin OEM MTP / MPO DOM Alıcı Modülü Uyumlu 40GBASE-SR4 QSFP + 850nm 150m Fabrika

OEM MTP / MPO DOM Alıcı Modülü Uyumlu 40GBASE-SR4 QSFP + 850nm 150m

QSFP-40G-SR4 Uyumlu 40GBASE-SR4 QSFP + 850nm 150m MTP / MPO DOM Alıcı-verici Modülü Açıklama 40G QSFP + 850nm 40 Gigabit Ethernet Uygulamaları için Dört Kanallı, Takılabilir, Paralel, Fiber Optik QSFP + Alıcı... Read More
2019-11-19 15:50:14
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Kat 5, Bina A, Rongxun Yüksek Teknoloji Endüstri Parkı, Qinghu Topluluğu, LongHua Bölgesi, Shenzhen (518109)
Tel:86-755-33561801
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite DWDM Mux Demux Tedarikçi. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.