Tel:
Çin DWDM Mux Demux Üretici
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Kalite DWDM Mux Demux ve CWDM Mux Demux Üreticisi

Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

10G MTP MPO Fiber Optik Yama Kablosu 8 Elyaf Çok Modlu Dubleks LC Breakout Fanout

10G MTP MPO Fiber Optik Yama Kablosu 8 Elyaf Çok Modlu Dubleks LC Breakout Fanout

    • 10G MTP MPO Fiber Optic Patch Cord 8 Fibers Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout
    • 10G MTP MPO Fiber Optic Patch Cord 8 Fibers Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout
    • 10G MTP MPO Fiber Optic Patch Cord 8 Fibers Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout
    • 10G MTP MPO Fiber Optic Patch Cord 8 Fibers Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout
    • 10G MTP MPO Fiber Optic Patch Cord 8 Fibers Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout
    • 10G MTP MPO Fiber Optic Patch Cord 8 Fibers Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout
  • 10G MTP MPO Fiber Optic Patch Cord 8 Fibers Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
    Marka adı: Wangtong
    Sertifika: ISO9001/UL/SGS/ROHS, CE/FC, RoHS
    Model numarası: mpo mtp yama kablosu

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 adet
    Fiyat: $10.00 - $35.00 / Piece
    Ambalaj bilgileri: Karton kutu ile blister
    Teslim süresi: 7 iş gün
    Ödeme koşulları: Western Union, PayPal, L / C, D / A, D / P, T / T, MoneyGram
    Yetenek temini: 1000 adet/haftalık
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: mpo mtp yama kablosu Fiber Modu: OM3 OM4 50/125 μm
    MPO Bağlayıcısı IL: 0,35 dB Max Uzunluğu: 1m / 2m / 3m / 5m / özelleştirilmiş
    İletken Sayısı: 1 Uygulama: Teleommunication
    Ceket Malzemesi: LZSH Çalışma sıcaklığı: -10 ° C ila 70 ° C
    Renk: su

    Yüksek Enerji SMA905 FSMA905 bağlayıcı askeri tıbbi uygulama için fiber optik patch cord

    Ürün Açıklaması
    Zaman alan saha sonlandırmasının maliyet etkin bir alternatifi olan MTP Breakout kablosu, yer tasarrufu gerektiren ve kablo yönetimi sorunlarını azaltan veri merkezlerinde yüksek yoğunluklu fiber yama için tasarlanmıştır. MTP veya MPO konektörleriyle, 10/40 / 100G yüksek yoğunluklu veri merkezi uygulamaları için optimize edilmiştir.

    Lütfen dikkat: ABD Conec MTP konektörleri, MPO standartlarına tam olarak uygundur ve genel MPO konektörlerine kıyasla daha yüksek performans seviyelerine ulaşır.
    özellik
    • Transfer performansını sağlamak için fabrikada% 100 önceden sonlandırılmış ve test edilmiştir
    • Hızlı konfigürasyon ve ağ, kurulum süresini kısaltır
    • 40G ve 100G ağ uygulamalarını destekler
    • Ceket malzemesi: LSZH, OFNR, OFNP mevcut
    • 12F, 24F, 48F, 72F, 96F, 144F'a kadar destekler, özelleştirilmiş ürünler mevcuttur

    Uygulama

    • Veri iletişim ağı
    • Optik Sistem Erişim ağı
    • Depolama alanı ağ fiber kanal
    • Yüksek yoğunluklu mimariler

    Ürün resimleri

    Wangtong Fabrikası

    Askeri Tıp İçin Uv Fiber Optik Yama Kablosu SMA905 HPSMA FSMA

    Askeri Tıp İçin Uv Fiber Optik Yama Kablosu SMA905 HPSMA FSMAAskeri Tıp İçin Uv Fiber Optik Yama Kablosu SMA905 HPSMA FSMA

    şirket Profili

    Askeri Tıp İçin Uv Fiber Optik Yama Kablosu SMA905 HPSMA FSMA

    İletişim bilgileri
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    İlgili kişi: Allen

    Tel: +8618637748003

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Kat 5, Bina A, Rongxun Yüksek Teknoloji Endüstri Parkı, Qinghu Topluluğu, LongHua Bölgesi, Shenzhen (518109)
    Tel:86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite DWDM Mux Demux Tedarikçi. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.